2017. gada AIZKRAUKLES  novada kauss telpu futbolā
Nolikums

1. Mērķis un uzdevumi

1.1. Popularizēt  futbolu Aizkraukles un apkārtējos  novados.

1.2. Noskaidrot Aizkraukles novada telpu futbola kausa 2017 ieguvēju un godalgoto vietu ieguvējus.

1.3. Veicināt aktīvu dzīvesveidu.

2. Sacensību vadība.

2.1. Sacensības organizē un vada Aizkraukles novada Sporta centrs un futbola klubs “Veina”.

2.2. Sacensību galvenais tiesnesis Arvis Upīts (t. 28831819).

3. Sacensību vieta un laiks.

3.1. Čempionāta spēles notiek Aizkraukles novada sporta centra hallē (Lāčplēša iela 21, Aizkraukle), nedēļas nogalēs.

3.2. Spēļu laiki, grafiki un turnīra kalendārs tiks sastādīts ne vēlāk kā 2 dienas pēc pieteikšanās beigām. Komandu pieteikšanās paredzēta līdz 21. novembrim.

3.3. Čempionāta pirmās spēles notiks 2017. gada 26. oktobrī, bet noslēdzošās 2018.gada martā.

4. Sacensību kārtība un tiesāšana.

4.1. Sacensības tiek rīkotas un notiek atbilstoši pastāvošajiem FIFA noteikumiem.

4.2. Spēles ilgums 2 puslaiki pa 15-20 minūtēm. Spēles laiks atkarīgs no komandu skaita, kas startēs turnīrā.

4.3. Čempionātā drīkst piedalīties tikai tie spēlētāji, kuri ir ierakstīti komandas pieteikumā

un pieteikums ir iesniegts sacensību organizatoram.

4.4. Sacensības tiesā čempionāta organizatora nozīmētie tiesneši.

5. Dalībnieki un pieteikšanās.

5.1. Komanda var pieteikt 14 dalībniekus uz visu turnīru un ne vairāk kā 12 spēlētājus uz katru posmu.

5.2. Turnīrā var piedalīties jebkurš interesents, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu.

5.3. Uz laukuma spēlē 5 spēlētāji, tai skaitā vārtsargs.

5.4. Komandai jābūt vienotas krāsas formai ar spēlētāja numuru uz muguras.

5.5. Piesakoties uz turnīru jāaizpilda komandas pieteikuma veidlapa,

jāiesniedz organizatoriem ar visu spelētāju parakstiem par veselības stāvokli.

5.6. Pirms katras spēles ir jāiesniedz precizētais (tikai spēlētāji, kas piedalās konkrētajā spēlē) komandas pieteikums. Tas jāizdara ne vēlāk kā 15 minūtes pirms attiecīgās spēles sākuma.
5.7. Čempionāta izspēles kārtība: čempionāts tiek izspēlēts ar divu apļu turnīru, kad katra no komandām  aizvada  spēles, katrai ar katru tiekoties 2 reizes.

5.8. Čempionāta dalībnieki paši sedz izmaksas, kas saistītas ar tiesnešu un personāla atalgojumu.

6. Uzvarētāju noteikšana.

6.1. Čempionāta komandu vietas nosaka pēc izcīnīto punktu summas.  Par uzvaru - 3p., par neizškirtu - 1p., par zaudējumu - 0p.

6.2. Vietu apreķināšanai vienādu punktu summas gadījumā divām vai vairākām

komandām, augstāku vietu ieņem tā komanda, kurai:

- Labāks rādītājs savstarpējās spēlēs (punkti, vārtu starpība),

- Labāka iegūto uz zaudēto vārtu starpība visās spēlēs,

- Lielāks vārtu guvums visās spēlē
7. Medicīna

Par dalībnieku veselības stāvokli atbild pats spēlētājs. Katrai komandai ir janodrošina

elementārā pirmā medicīniskā palīdzība dažādos traumu gadījumos.

8. Apbalvošana.

8.1. Komandas, kuras izcīnījušas godalgotas vietas (I-III v.) apbalvo ar piemiņas kausiem un medaļām.

8.2. Tiek apbalvoti individuāli: rezultatīvākais spēlētājs, labākais aizsargs, vārtsargs un MVP.

8.3. Komandās tiek apbalvoti visi pieteiktie 14 spēlētāji.

Sac. galv. tiesnesis: A.Upīts (tel. 28831819)